O nás

Společnost Lean Solutions vznikla v lednu roku 2015. Jsme tým mladých odborníků, které naplňuje práce v oblasti průmyslového inženýrství, procesního řízení, řízení lidí a informatiky. Neustále hledáme cesty jak využít moderních trendů řízení ve výrobě i administrativě. Spoustu z našich aplikací a metod zkoušíme nejdříve na sobě a až poté je aplikujeme u našich klientů. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a partnerství postavené na komunikaci, jasně definovaných cílech a proaktivní spolupráci. V současné době spolupracujeme s organizacemi v oblasti automotive, strojírenství, výroby plastů, zdravotnictví, stavebnictví a obchodu.

Našim klientům nabízíme schopnosti aktivního řešení problémů a aplikaci metod štíhlé výroby do praxe a to projektovým způsobem. Školíme a trénujeme pracovníky formou velice oblíbených a efektivních interaktivních tréninků. Pro zákazníky zajišťujeme eventy a vzdělávací teambuildingy.

Věnujeme se neustálému rozvoji v oblasti automatizace řízení a získávání dat z výrobních procesů a to pomocí automatizovaných sběrnic strojních dat a aplikačního zefektivňování provádění časových a pohybových studií. To vše pod záštitou projektu Šlapemito.

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat! Anebo si nás vyzkoušejte při Lean auditu, který poskytujeme zcela zdarma!

Ing. Michaela Opletalová

Vždycky se na věci dívám z pohledu procesu a systémově. Nevěřím v omezená a ohraničená řešení. Všechno do sebe musí vždycky zapadnout jako puzzle. Tak se snažím řídit projekty i náš tým. S touhle myšlenkou se také pomalu rozrůstáme a zvětšujeme portfolio služeb.

Ing. Tomáš Janů

Počítače, systémy a technologie mají pracovat pro nás, ne my pro ně. Jsem člověk s tvůrčím a technickým pohledem na věci, průmyslový inženýr s nadšením pro LEAN a vše co s ním souvisí. Vždy s úsměvem říkám, že stačí úspořit 2 sekundy denně a za rok jsme o 12 minut dále.

Ing. Pavel Ondra

Průmyslový inženýr a absolvent strojírenství, tak to jsem přesně já. Zastávám názor, že nic není dokonalé, ale můžeme se k dokonalosti přiblížit. A tak se v každé společnosti snažím hledat možnosti pro různá zlepšení a dělat všechno pro to, aby bylo možné se přibližovat pomyslné dokonalosti.
Naši partneři

LEAN SOLUTIONS
Pode Mlýnem 763/11
779 00 Olomouc - Holice

Telefon: +420 608 778 048
E-mail: info@leansolutions.cz
IČO: 02245531
DIČ: CZ8761085366

Bankovní účet: 2200748821/2010           


Copyright © 2016 HodaDesign (www.hoda.cz). Všechna práva vyhrazena.